Porażka po golu w 94. minucie. Fatalni liniowi.

OKS Mokrzysżów 1:2 Słowianin Grębów

Bramka dla OKSu: Ł.Rzepiela 85'

Zdjęcia z meczu (Echo Dnia)

Krótki opis w rozwinięciu newsa

W pierwszej połowie gra była wyrównana, a żadna z drużyn nie stworzyła sobie groźnych sytuacji bramkowych.

W drugiej połowie przewagę osiągnęli Mokrzyszowianie, nie wykorzystali jednak dwóch 100-procentowych, a goście wyprowadzili kontrę, po której objęli prowadzenie. Po stracie bramki OKS atakował co raz groźniej, zawodnicy Słowianina wyraźnie opadli z sił i tylko kwestią czasu było zdobycie wyrównującej bramki. Stało się to w 85 minucie meczu kiedy to po długim podaniu Tomasza Malickiego Łukasz Rzepiela ładnie opanował i strzelił nie do obrony. Wydawało się, że Mokrzyszów pójdzie za ciosem i zwycięży w dzisiejszym spotkaniu, jednak w czwartej minucie doliczonego czasu gry goście wyprowadzili kontrę, po której Łukasz Lasota zdobył bramkę na wagę 3 punktów.

Warto też podkreślić, że pierwsza bramka dla Słowianina padła ze spalonego, a kilkakrotnie sędzia liniowy sygnalizował pozycję spaloną Mariusza Parucha podczas, gdy napastnik OKS-u na niej nie był.