• autor: OKS_Meksyk, 2011-05-01 19:30

San Kłyżów 3:1 OKS Mokrzyszów

Bramka dla OKSu: Ł.Rzepiela 8'

Skrót meczu z kanału KlubSan

Mecz rozpoczął się dla nas znakomicie. Już w 8 minucie dośrodkowanie Mariusza Parucha na bramkę zamienił Łukasz Rzepiela. Dwie minuty wcześniej po strzale jednego z Kłyżowian piłka przekroczyła minimalnie linię bramkową, lecz sędzia gola nie uznał. Po tej sytuacji na boisku, a także na trybunach  było co raz bardziej nerwowo, arbiter zawodów Jerzy Jaskot  za groźby kapitana gości wobec sędziego liniowego pokazał mu tylko żółtą kartkę, choć ewidentnie należała mu się kartka czerwona. Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 24 minucie po strzale Szymona Jarosza. Do przerwy 1:1.

W 67 minucie San objął prowadzenie po strzale Klukowicza. W tej sytuacji błąd popełnił sędzia liniowy nie sygnalizując pozycji spalonej zawodnika dogrywajęcego piłkę do strzelca bramki.

Później zmarnowaliśmy dwie dogodne sytuacji co zemściło się w 80 minucie, kiedy to Madej ustalił wynik na 3:1.