• autor: OKS_Meksyk, 2011-04-10 23:20

OKS Mokrzyszów 2:1 KP Zarzecze

Bramki: M.Paruch 15', G.Kisielewski 48'

Więcej w rozwinięciu newsa.

Już od początku spotkania nasz zespół osiągnął przewagę.Pierwsza bramka padła  w 15 minucie kiedy to "Sołtys" dograł piłkę do "Pariego" a ten pewnym strzałem dał gospodarzom prowadzenie.

Do końca pierwszej części gry więcej sytuacji stwarzał OKS, ale wynik nie uległ zmianie, choć tuż przed przerwą Zarzecze mogło wyrównać, lecz świetną interwencją popisał się Sławomir Kozłowski.

Mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach, silny wiatr skutecznie przeszkadzał w dokładnym rozgrywaniu akcji obu zespołom.

Druga połowa rozpoczęła się doskonale dla Mokrzyszowian. Dwójkową akcję Bartka Bednarczyka i Piotrka Pikusa dośrodkowaniem w pole karne zakończył ten pierwszy a tam dołożył nogę "Kisiel" podwyższając prowadzenie OKS-u.

Gdy wydawało się, że gospodarze są co raz bliżsi zdobycia trzeciego gola KP przeprowadziło akcję zdobywając bramkę kontaktową. W tej sytuacji gospodarze mieli pretensje do "liniowego" gdyż strzelec bramki Łukasz Szpojnarowicz mógł być na pozycji spalonej. Od tego momentu częściej atakowali goście, ale ich ataki albo kończyli obrońcy OKS-u albo świetnymi interwencjami powstrzymywał "Koza".

W 90 minucie powinno być 2:2 ale będący na spalonym (nie został zasygnalizowany przez bocznego arbitra) zawodnik KP z najbliższej odległości trafił w słupek.