Zdjęcia z meczu autorstwa M.Radzimowskiego

• czytano: [944]

autor: ~Iskra 2010-10-31 16:44:15

avatar Panowie troszkę kultury na stadionie !!

autor: oksoks84 2010-10-31 20:05:20

Profil oksoks84 w Futbolowo Koledzy z Mokrzyszowa zasięgnijcie po słowniki ortograficzne, a co do "ciśnięcia" od pierwszych minut tego bym nie powiedział... Cieszczcie się, że nie kończyliście meczu w 10 bo zachowanie pana z numerem bodajże 2 (kopnięcie w głowę naszego bramkarza) było karygodne i godne otrzymania czerwonego kartownika :) pozdrawiam i powodzenia

autor: ~iskra 2010-11-01 11:08:51

avatar haha atakowaliscie ale nie stworzyliscie zagrozenia poza rzutem karnym, cieszcie sie ze warton nie wykonczyl akcji na 2-0 lecz trafil w koze. ODWROC TABELE MOKRZYSZOW BEDZIE NA CZELE :) pozdrawiam, powodzenia!

autor: ~anonim 2010-11-01 11:10:08

avatar najlepiej panike mokrzyszowa podsumowal szybko wznowiony aut przez rycerza z boiska. to nauczka dla was bo pomimo pomocy sedziego nie udalo wam sie nawet zremisowac. aktualizujcie tabele.

autor: ~anonim 2010-11-01 11:11:30

avatar nie wspomne o przerwaniu akcji 3 na 2... czy ktoś wytłumaczy jakim prawem sędzia mógł przerwać tę akcję? wcześniej ją puścił ale zorientowł się że...źle się dzieje więc przerwał. to kryminał. tak nie wolno. udowodnilismy wyzszosc. pogodzcie sie z porazka.

autor: ~Żeton 2010-11-02 00:40:34

avatar Na dole jest straszny ścisk i jedna wygrana może sprawić awans o kilka pozycji w górę, więc nie można niczego przesądzać. A ja mimo wszystko jestem dziwne spokojny, że Mokrzyszów w okręgówce się utrzyma pod skrzydłami nowego szkoleniowca. Mimo, że póki co nie zachwycają. I nie ma co się napinać tutaj, bo niektóre osoby z Sobowa mimo wygranej nie potrafią się godnie zachować.

autor: OKS-ISKRA 2010-11-02 10:54:19

Profil OKS-ISKRA w Futbolowo Kto się nie potrafi godnie zachować? Po prostu okazaliśmy się lepsi, ale i czepiamy się boiska. Boiska, które nie nadaje się na ten poziom rozgrywek. A wy odpisujecie że nawet nie mamy boiska... troszkę pokory dla ludzkiej TRAGEDII... niektórzy z was zachowują się jak szmaty. i to można śmiało napisać. nie wszyscy, ale są tacy. możecie usunąć ten komentarz, ale prawda jest taka że na was brak słów

autor: OKS-ISKRA 2010-11-02 10:56:04

Profil OKS-ISKRA w Futbolowo Porównania nie znajdziecie bo wasze komentarze poniżej poziomu są usuwane ze względu na ludzi którym by się cholernie przykro zrobiło.

autor: ~anonim 2010-11-02 11:20:29