Iskra: 2', 15', 38'
Gol! J.Uznański 60'
Gol! M.Kulczycki 80'
gol! M.Ćwik 87' rz. karny
Mecz rozpoczął się znakomicie dla gości. Już w 2.minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę do własnej bramki skierował Guściora. W 15.minucie Iskra zdobyła drugą bramkę, a jej autorem był Wartoń. Gdy wydawało się, że Mokrzyszów 'obudzi się' i zdobędzie kontaktowego gola, na 0:3 podwyższył Jaskot. W drugiej części meczu gospodarze ruszyli do ataku. W 60.minucie mocnym uderzeniem w krótki róg bramki Kuszaja popisał się 'Uzi' i mieliśmy 1:3. W 73.minucie za drugą żółtą kartkę wyleciał strzelec trzeciego gola dla Iskry Jaskot. To zmotywowało OKS do coraz groźniejszych ataków. Najpierw doskonałą sytuacją zmarnował Kasica, ale później kontaktową bramkę pięknym strzałem z 18 metrów zdobył Kulczycki. Tuż przed końcem meczu piłkę z linii bramowej ręką wybił jeden z obrońców Iskry, za co otrzymał 'czerwień' a z rzutu karnego nie pomylił się Ćwik doprowadzając do wyrównania. Mecz zakończył się w 89.minucie, choć gospodarze liczyli na to, że sędzia przedłuży to spotkanie dając nadzieję na zwycięstwo.

• Komentarzy [19]
  • czytano: [752]

autor: ~ST 2009-10-11 17:56:56

avatar bedzie jakis opis z meczu?? pasowałoby z derbów cos napisac:) pzdr

autor: ~karny ?! 2009-10-12 12:17:42

avatar tam była ręka? obrońca iskry CHCIAŁ wybic ręką ale go ubiegł bramkarz i nie wybił bo nie zdążył  ! ! ! ręki nie było... w wieeeelkim zamieszaniu główny pokazał co potrafi. a z lepszej perspektywy pani sędzina nie pokazała nic...

autor: ~anonim 2009-10-12 12:24:25

autor: ~OKS 2009-10-12 15:52:22

avatar ty karny.. stałem tuż za bramką iskry i bylo bardzo dobrze widać kto wybił piłkę ręką z siatki;] więc jak nie widzieliście w większości kibice iskry to sklejcie dupy!!! i po co te zamieszania po meczu z waszej strony.. a pani sędzina sedziowała dobrze a te kartki były zasłużenie!!!!!!!

autor: ~kibic iskry 2009-10-12 18:41:11

avatar przy bramce Iskry stali trenerzy siarki zapytajcie i wszystko w temacie karnego, oni ani nam ani wam nie muszą kadzić brawa dla obu drużyn za walkę i dobry mecz co do sędziowania jakie było każdy widział i wie, ale taki mamy PZPN taki mamy POZPN i taki Podokręg a sumą tego jest niepewny wynik reprezentacji już nawet z Wyspami Owczymi no ale Polska piłka ma się dobrze Pan Lato nagrodami działaczy obdzielił no bo przecie swoje chłopy

autor: ~OKS 2009-10-12 19:28:51

avatar ale kartkę powinien dostać już wcześniej piłkarz iskry!!!! za te słowa do pani sędziny;] PZPN jaki jest taki jest ale kartki dla waszego zespołu były zasłużone i karny też był ;] !!!

autor: ~karny ?! 2009-10-12 21:17:51

avatar karnego NIE MIAŁO PRAWO BYC. Ale ktoś neistety gwizdnął. A pani sedzina ok sedziowala

autor: ~anonim 2009-10-13 19:13:01

avatar pilkarski   poker

autor: ~OKS 2009-10-14 14:47:26

avatar No nie było by gdyby obrońca iskry nie wyskoczył do dej piłki z ręką która była już po za linią bramkową to by nie było żadnego karnego;]] !!!!

autor: ~ST 2009-10-15 20:21:10

avatar bedzie mecz z nową dębą??? z siarką odwołano mecz z powodu złej pogody. Pogoda nadal sie nie zmienia... wie ktoś coś?? :) pzdr

autor: OKS_Meksyk 2009-10-15 22:10:30

Profil OKS_Meksyk w Futbolowo Decyzję podejmie podokręg w piątek po południu.

autor: ~TTT 2009-10-16 12:18:33

avatar a dlaczego nie ma żadnego opisu na stronie juniorów po meczu z sobowem???

autor: OKS_Meksyk 2009-10-16 12:33:11

Profil OKS_Meksyk w Futbolowo Jeśli chodzi o juniorów to trzeba się zapytać Endreja

autor: ~maniek 2009-10-17 13:43:06

avatar zainteresowani czyli o co chodzi bo nie kumamjakies ciekawe propozycje chodzi o gre w koronie

autor: ~maniek 2009-10-17 13:45:01