Zwycięstwo w derbach

• autor: OKS_Meksyk, 2009-10-04 19:20
Słowianin Grębów 0:1 OKS Mokrzyszów
Bramka: M.Kulczycki 25'
Mecz sąsiadów w tabeli był ciekawym pojedynkiem, w którym sprawiedliwszym wynikiem byłby remis. Gospodarze ruszyli z animuszem do ataków od początku i już w pierwszych fragmentach stworzyli sobie dwie idealne okazje bramkowe. Na ich nieszczęście nie wykorzystali ich Lasota i Zając. To się zemściło w 25 minucie. Z rzutu wolnego z ok. 20 metrów przymierzył Kulczycki i piłka po rękach Kochańczyka wpadła do bramki.  Pod koniec pierwszej połowy OKS miał szansę na drugiego gola jednak sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Ćwik. Po przerwie Słowianin jeszcze bardziej podkręcił tempo, ale wciąż jego piłkarze nie grzeszyli skutecznością. Najbliższy wyrównania był Gałużny. Po jego uderzeniu piłka trafił jednak w słupek.