OKS Mokrzyszów 0:0 Korona Majdan Królewski

avatar :D

autor: ~... 2010-03-28 17:51:03

avatar a juniorzy mokrzyszowa jaki wynik ?

autor: OKS_Meksyk 2010-03-28 17:59:30

Profil OKS_Meksyk w Futbolowo Juniorzy przegrali 0:4 grając całą drugą połowę w dziewięciu.

autor: ~j. 2010-03-28 18:56:26

avatar czemu w 9?

autor: ~endrej 2010-03-28 22:18:03

avatar ja tam na stronce juniorków wszystko napisze :D bo do tej pory mialem problemy z kompem;/ a grali w 9 bo nie bylo nikogo na zmiane i dwóch zawodników musiało zejść z boisku bo zostaly wprowadzone nowe przepisy(dość głupie co tu dużo pisać) ...

autor: ~kibic 2010-03-29 06:22:09

avatar chyba nie byl zly wynik seniorow ?:P nawet niezle sobie radzili tylko szkoda ze nie strzelili tej bramki bo przewazali, bylo troche ostrych starc, i juz myslalem ze gustaw czerwona tez dostanie ale mielismy szczescie, ze nie dostal :) Powodzenia w Kamieniu ;]

autor: ~~~ 2010-03-29 06:35:09

avatar ludzie składy, napiszcie co sie działo na boisku - a nie jak jakiś lzs

autor: OKS_Meksyk 2010-03-29 09:01:38

Profil OKS_Meksyk w Futbolowo Składy są jak zawsze w relacji po prawej stronie, a opis może później będzie

autor: ~.. 2010-03-29 10:56:39

avatar Mokrzyszow pokazal sie z dobrej strony mamy teraz szeroka lawke rezerwowych i co warto podkreslic kazdy zawodnik z lawki moglby sobie spokojnie poradzic w podstawowym skladzie...do skladu ma dolaczyc jeszcze Myszka ktory nie mogl wystapic w meczu z Korona gdyz pauzowal za kartki...mecz w sumie na remis z nasza przewaga...ale niestety bramkarz Korony w szczegolnie w 2 sytuacjach bronil fenomenalni

autor: ~Korona 2010-03-29 14:56:58

avatar ale przyznajcie, że jezeli już pookazał czerwoną naszemu za faul, to tym bardziej powinna nalezec się waszemu ze uderzenie.

autor: ~Korona 2010-03-29 14:58:02

avatar AHA o co chodzi z tymi nowymi zasadami w juniorach??

autor: OKS_Meksyk 2010-03-29 15:07:00

Profil OKS_Meksyk w Futbolowo Chodzi o to, że zawodnicy z rocznika 91 mogą grać tylko 45 minut w juniorach.

autor: ~anonim 2010-03-29 17:04:12