OKS Mokrzyszów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • SPONSORZY: Urząd Miasta Tarnobrzeg, Sklep Sportowy AP Sport, Restauracja FRYTURNIA w Stalowej Woli, Golden Global Grupa, El-Wir s.c. Zakład Remontów Pomp i Silników Elektrycznych ul.Sienkiewicza 165, Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zakłady Chemiczne Siarkopol
  •        

Logowanie

Kalendarium

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Statystyki drużyny

Aktualności

Turniej o Puchar Prezydenta

  • autor: OKS_Meksyk, 2016-01-15 17:15

W najbliższą niedzielę będzie można śledzić zmagania tarnobrzeskich drużyn piłkarskich, które wezmą udział w IV Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega. Rywalizacja w Hali Widowiskowo – Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpocznie się o godzinie 14.00.

Harmonogram w rozwinięciu newsa.

Iskra Sobów - Junior Zakrzów (godzina 14), Koniczynka Ocice - Wspólnota Serbinów (14.15), Mokrzyszów Tarnobrzeg - Wielowieś Tarnobrzeg (14.30), Siarka Tarnobrzeg - Wspólnota Serbinów (14.45), Iskra - Koniczynka (15), Junior - Mokrzyszów (15.15), Wielowieś - Siarka (15.30), Koniczynka - Junior (15.45), Mokrzyszów - Iskra (16), Wspólnota - Wielowieś (16.15), Junior - Siarka (16.30), Koniczynka - Mokrzyszów (16.45), Wielowieś - Iskra (17), Junior - Wspólnota (17.15), Mokrzyszów - Siarka (17.30), Koniczynka - Wielowieś (17.45), Iskra - Siarka (18), Wspólnota - Mokrzyszów (18.15), Junior - Wielowieś (18.30), Siarka - Koniczynka (18.45), Wspólnota - Iskra (19)

  • Komentarzy [1]
  • czytano: [290]
 

autor: ~anonim 2016-01-17 19:54:24

avatar jakie wyniki


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Unia SkowierzynOKS Mokrzyszów
Unia Skowierzyn 0:1 OKS Mokrzyszów
, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
LZS Zdziary 1:2 Górnovia Górno
Unia Nowa Sarzyna 1:0 Sokół Kamień
Pogoń Leżajsk 1:2 Sokół Sokolniki
TS Stale 2:4 Słowianin Grębów
LZS Jadachy 1:2 Stal II Stalowa Wola
KP Zarzecze 4:1 Jeziorak Chwałowice
Unia Skowierzyn 0:1 OKS Mokrzyszów
Strzelec Dąbrowica 3:3 Olimpia Solo Pysznica
Wisan Skopanie 0:4 Bukowa Jastkowice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 172, wczoraj: 186
ogółem: 1 330 634

statystyki szczegółowe