Bramka: Kułaga
Skład: Lasota - Róg, Stępień, Stala, Malicki - Mrozik, Mieszkowicz, Farian - Bożek, Kułaga, Dziuba
Grali także: Zasadni, Guściora, Saja, Brania, Rzepiela

Opis meczu w rozwinięciu newsa

Mecz rozpoczął się wybornie dla zawodników Mokrzyszowa. Już w 2 minucie strzałem z 16 metrów Kułaga zaskoczył bramkarza gości. Później było już jednak coraz gorzej. Bramka stracona na 1:1 podcięła skrzydła drużynie OKSu, przez co rywale zyskali więcej pola do gry. Kolejne bramki były tylko kwestią czasu. Wynik do przerwy brzmiał 4:1. Po przerwie drużyna z Mokrzyszowa zaatakowała zostawiając luki w tyłach. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 choć był to najmniejszy wymiar kary.