Statystyki drużyny

Aktualności

23.08.2015 o 16:00 w Zdziarach!

• autor: Admin67, 2015-08-20 13:55

Nasza drużyna w ramach 3 kolejki klasy okręgowej podokręgu Stalowa Wola rozegra mecz w Zdziarach.

Zapowiedź meczu w rozwinięciu newsa

Poprzednie spotkanie między tymi zespołami zakończyło się wynikiem 2:1 dla Mokrzyszowa po bramkach w 86 minucie M. Łuciowa oraz w 91 minucie Marcina Stępnia. Mecz miał wyrównany przebieg a do przerwy prowadzili goście ze Zdziar 1:0. Bramka padła po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Zespół Mokrzyszowa rzucił pod koniec meczu wszystkie siły do przodu co dało efekt dwóch bramek.

Po dwóch kolejkach obecnego sezonu drużyna OKS Mokrzyszów zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 3pkt. W pierwszym meczu uległa drużynie Stali Gorzyce w stosunku 1:3, natomiast w drugim nie dała szans zespołowi z Kamienia, wygrywając 5:1.

Drużyna Zdziar po dwóch kolejkach zajmuje 13 miejsce z dorobkiem 0 pkt. W pierwszej kolejce uległa zespołowi z Nowej Sarzyny w stosunku 1:4. W drugiej kolejce musiała natomiast uznać wyższość zespołu z Grębowa, przegrywając 0:1.

Wszyscy kibice ligi okręgowej wiedzą jak ciężko gra się na stadionie w Zdziarach. Ciężko wywieźć  stamtąd choćby 1 pkt. Nasza drużyna jedzie na ten mecz z nadzieją zwycięstwa. Oby udało się powtórzyć wynik z przed tygodnia i zgarnąć 3 pkt, które pozwolą naszej drużynie wskoczyć w górną połówkę tabeli.

Liczymy na waleczność i zaangażowanie zawodników w tym meczu!