5:1 z Sokołem Kamień!!!

• autor: Admin67, 2015-08-17 15:26

Nasza drużyna wygrała wczorajszy mecz 5:1.

Więcej w rozwinięciu newsa

Świetnie w mecz weszli gospodarze. Już w drugiej minucie Wojciech Mrozik wykończył dobre dośrodkowanie Wojciecha Bożka. Goście próbowali się odgryźć czego dowodem były dwie składne akcje. Pierwszą sam na sam wyłapał Lasota, druga zaś miała swój finał na poprzeczce bramki ,,Meksyku'' po strzale z najbliższej odległości napastnika gości. W 28 minucie prawoskrzydłowy OKSu Paweł Dziuba popisał się wyśmienitym uderzeniem z rogu pola karnego w samo okienko bramki rywali. Po zmianie stron Goście ruszyli do przodu. Brak koncentracji drużyny gospodarzy w 52 minucie wykorzystał Bednarz, który umieścił piłkę w lewym rogu bramki Lasoty. Na odpowiedź Mokrzyszowa nie trzeba było długo czekać.  W 60 minucie fenomenalnym rajdem środkiem pola popisał się Farian, który wyłożył piłkę Bożkowi do pustej bramki. Ten odwdzięczył się Farianowi w 68 minucie. W tym momencie wynik na tablicy widniał 4:1. Kwintesencją całego spotkania była bramka Malickiego, który z 25 metrów trafił po rękach bramkarza w lewy ,, winkiel'' bramki Sokoła, ustalając w ten sposób wynik spotkania na 5:1

Podziękowania należą się chłopakom za zaangażowanie w mecz oraz kibicom za doping! Gloria OKS !

Za tydzień nasz zespół czeka ciężki wyjazd do Ździar.