OKS Mokrzyszów - strona nieoficjalna

Herb
  • SPONSORZY: Urząd Miasta Tarnobrzeg, Sklep Sportowy AP Sport, Restauracja FRYTURNIA w Stalowej Woli, Golden Global Grupa, El-Wir s.c. Zakład Remontów Pomp i Silników Elektrycznych ul.Sienkiewicza 165, Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zakłady Chemiczne Siarkopol

pon.

OKS na dnie

• autor: OKS_Meksyk, 2014-10-13 10:25

OKS Mokrzyszów 0:2 Unia Skowierzyn

autor: ~anonim 2014-10-12 19:21:44

avatar co tak słabo

autor: UniaNowaSarzyna 2014-10-13 09:18:01

Profil UniaNowaSarzyna w Futbolowo Witam wszystkich.W tej kolejce odbył się przekręt w naszej lidze i nie chce aby przeszedł niezauważony. Otóż władze OZPN St Wola wraz z władzami klubu Stali narzucili bezprawnie gospodarzom (Unii NS) termin meczu w niedzielę grożąc Walkowerem. Apeluje do wszystkich klubów, aby nagłaśniać takie zdarzenia jeżeli będą miały miejsce.Pozdrawiam..

autor: mirosla_vv 2014-10-15 08:34:27

Profil mirosla_vv w Futbolowo Marcinie - Wybacz brutalny język, ale tak muszę. Z ciebie taki trener jak z koziej ... trąba. Żeby nim być to trzeba mieć jaja i trochę oleju w głowie. A Ty chyba jednak nie masz ani jednego, ani drugiego. Od samego początku rundy każdy (oprócz oczywiście Ciebie) widzi postawę na boisku nygusów typu Guściora czy Farian, a Ty uparcie zapewne od nich zaczynasz ustawianie drużyny przed meczem.
Każdy trener w takiej sytuacji sadza wałkonia na ławie i szuka innych rozwiązań. Każdy ale nie Ty. Bo jak to, kolegę, taki autorytet, na ławę, a kto będzie grał?? No właśnie miałeś czas, miałeś możliwości i kogo ściągnąłeś do drużyny?? Jesteś pierwszym "trenerem", który nikim nie wzmocnił drużyny po jej objęciu.
To na razie tyle na temat "jaj" :-) o "oleju" w późniejszym terminie.

autor: mirosla_vv 2014-10-15 11:34:06

Profil mirosla_vv w Futbolowo Wracając do "oleju". Wychodzisz na mecz dwoma "rosłymi" napastnikami, więc dostosuj do nich taktykę drużyny. Ja wiem, że w Siarce za Twoich czasów królowała jedyna, którą zapewne znasz taktyka - klepanie między obrońcami a pomocnikami i długa w przód. Tylko wtedy w przodzie był chociaż jeden wysoki!!! a
skrzydłami wchodzili jak nie pomocnicy to obrońcy i było do kogo tą piłkę dograć.
Ty oczywiście znany ze swojej innowacyjnej myśli trenerskiej wprowadziłeś do tej taktyki poprawki. Mamy w przodzie dwóch tytanów (sorry za określenie) to wszyscy na nich gramy i niech sobie radzą. Jakie były tego efekty wszyscy widzieliśmy, ale dla Ciebie chyba OK, bo jakoś nie było słychać żadnych uwag w czasie meczu chyba, że zaniemówiłeś z wrażenia nad poprawnością wykonania Twoich założeń taktycznych :-)

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Unia SkowierzynOKS Mokrzyszów
Unia Skowierzyn 0:1 OKS Mokrzyszów