OKS Mokrzyszów - strona nieoficjalna

Herb
  • SPONSORZY: Urząd Miasta Tarnobrzeg, Sklep Sportowy AP Sport, El-Wir s.c. Zakład Remontów Pomp i Silników Elektrycznych ul.Sienkiewicza 165, Zakłady Chemiczne Siarkopol

pon.

Kolejna porażka u siebie

• autor: OKS_Meksyk, 2012-10-28 22:00

OKS Mokrzyszów 2:3 Crasnovia Krasne

Bramki dla OKS-u:: Łukasz Rzepiela, Mariusz Paruch

Relacja portalu podkarpacielive.pl w rozwinięciu

OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg uległ Crasnovii Krasne 2-3. Gospodarze przegrali mecz w pierwszych dziewięciu minutach drugiej połowy. Spotkanie rozegrane zostało w iście zimowych warunkach. Praktycznie cała płyta boiska, za wyjątkiem obu pól karnych, pokryta była warstwą śniegu. Sędziowie z Rzeszowa zgodzili się jednak na rozegranie tego spotkania. Pierwsza połowa pomimo panujących warunków stała na dość wysokim poziomie. Gra cały czas przenosiła się spod jednej bramki pod drugą. Po akcji piłkarzy z Mokrzyszowa w 22. minucie piłka zatrzymała się na słupku bramki Crasnovii. Do drugiej połowy piłkarze obu ekip przystąpili bez zmian. Jak się potem okazało kwadrans przerwy lepiej wykorzystał trener gości, który doskonale zmotywował swoich zawodników. Piłkarze z Krasnego pierwszą bramkową akcję przeprowadzili już w 46. minucie. Najpierw po strzale bramkarz OKS-u Adrian Lasota interweniował wybijając piłkę na rzut rożny. Po wykonaniu kornera nie miał już szans, gdy do piłki w polu karnym dopadł Konrad Stępień i umieścił ją w siatce. Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać. W 50. minucie w polu karnym gospodarzy najlepiej ustawił się ponownie Konrad Stępień i strzałem z bliskiej odległości pokonał bramkarza z Mokrzyszowa. To nie koniec popisów napastnika Crasnovii. Kolejny raz na listę strzelców wpisał się w 54. minucie kompletując tym samym klasycznego hat-tricka. W zamieszaniu w polu karnym lekkim strzałem skierował on piłkę w stronę Lasoty, lecz futbolówka ześlizgnęła się rąk bramkarza. Trener gospodarzy od razu postanowił dokonać zmian kadrowych. Na boisku pojawili się Jacek Kościelny i Jacek Sołtykiewicz. Roszada w składzie zmieniła obraz gry miejscowych. Od tego momentu do piłki częściej dochodzili gracze OKS-u. Na pierwszą bramkę dla Mokrzyszowa przyszło czekać do 73. minuty. Wtedy to z lewej strony pola karnego piłkę otrzymał Mariusz Paruch i uderzył na bramkę Grzegorza Nalepy. Piłka nie leciała w światło bramki, lecz całą akcję zamykał Łukasz Rzepiela i to on skierował ją do siatki. W 75. min goście odpowiedzieli strzałem w poprzeczkę po jednym z rzutów rożnych. Kontaktowego gole piłkarze z Mokrzyszowa zdobyli w 86. minucie. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Mariusz Paruch, który z najbliższej odległości z impetem umieścił piłkę w bramce Nalepy. Ataki gospodarzy nie przyniosły im jednak wyrównania. Mecz zakończył się wynikiem 2-3, i to goście cieszyli się z trzech punktów. Po meczu zawrzało pod szatnią gospodarzy. Zebrało się tam kilku kibiców i działaczy, który narzekali na złe ustawienie i grę swojej drużyny. - Do póki Krzysztof Haliniak wystawiany będzie na obronie, Mokrzyszów nie ma prawa wygrać meczu. Po zmianie ustawienia i przesunięciu „Haliego” do pomocy gra naszych piłkarzy zaczęła lepiej wyglądać. Do defensywy nadają się inni zawodnicy, a nie on - powiedział jeden z miejscowych działaczy. Trener Stanisław Gielarek krótko uciął sprawę. - Nie mogę wystawić do meczu zawodnika, którego od trzech tygodni nie widziałem na treningu - podsumował.

autor: ~anonim 2012-10-28 06:37:44

avatar Pogoda supoer chyba odwolaja mecz sypie sniegiem?

autor: ~okidoki 2012-10-28 07:02:56

avatar Co z meczem,bedzie dajcie znac?????

autor: ~anonim 2012-10-28 07:25:29

avatar o dziewiątej zapadnie decyzja

autor: ~oksss 2012-10-28 10:05:36

avatar mecz zgodnie z planem

autor: ~anonim 2012-10-28 16:59:39

avatar 2;3 dla crasnovi

autor: ~korek 2012-10-28 19:05:25

avatar Wygral faworyt

autor: ~anonim 2012-10-30 11:31:58

avatar teraz z JKS Jaroslaw czyli liderem w czape i mozemy spasc na miejsce spadkowe, zima bedzie trudna

autor: ~anonim 2012-10-30 19:21:14

avatar mam pytanie czy ktos wie co z tom obiecanom nowom trybunom cz pieniazki sie juz rozeszly

autor: ~OKS_Meksyk 2012-10-30 23:01:06

avatar Słyszałem, że ma być. Po zakończeniu rundy może będę wiedział coś więcej to napisze

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Unia SkowierzynOKS Mokrzyszów
Unia Skowierzyn 0:1 OKS Mokrzyszów