Pewne zwycięstwo z Iskrą, 100 bramek w lidze!

• czytano: [1250]

autor: ~Siwy 2012-06-10 20:11:12

avatar Wielowieś awansowała na kolejkę przed końcem!

autor: ~anonim 2012-06-10 21:42:57

avatar Z czym do 4 ligi jak do 44 minuty przegrywali z ISKRA .Dobrze ze ci mlodzi chlopcy z SOBOWA opadli z sil bo OKS by przegral te derby ...

autor: ~ja 2012-06-10 22:13:15

avatar anonim do 4 to trzeba kase miec i ludzi do grania nie myslcie tez ze siarka sobie zaplecze zrobi chyba ze juniorow a dziecmi w 4 grac tez sie mija z celem

autor: ~anonim 2012-06-11 18:09:38

avatar Pari niech sie cieszy z bramek puki moze bo 4 lidze to zeby jedna strzelil.Po bramce strzelonej cieszyl sie jakby Barcelonie strzelil a to byla tylko czesc mlodziezy z SOBOWA.

autor: ~anonim 2012-06-11 20:26:03

avatar Panowie jaki był wynik z iskrą?! przypominam 7:1,a mecz trwa 90 min,a nie 45. Także panowie nie ma o czym rozmawiać,co by było gdyby starczyło im sił itd-ale nie starczyło i mecz zakończył się wygrana mexyku

autor: ~aa 2012-06-11 21:16:18

avatar Tak zawsze jest ze Sobów nie potrafi pogodzić się z przegraną, meksyk 4liga a wam powiem ze A klasa :)

autor: ~Zbyszek 2012-06-11 23:15:10

avatar Pari powinien otrzymać specjalną nominację z Hollywood w kategorii aktor roku!

autor: ~anonim 2012-06-12 13:58:01

avatar Mexyk 4 liga i tyle w tym temacie

autor: ~aga 2012-06-13 18:41:49

avatar zbyszku z huty dla ciebie pan pari!!!!!!!

autor: ~anonim 2012-06-13 18:43:55

avatar anonim, ty nawet dzieciom z sobowa bramki bys nie strzelił

autor: ~ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd... 2012-06-14 11:24:13

avatar prawda jest taka że młodzież sobowska potrafiła stawić skuteczny opór a jakby kozłowski miał do dyspozycji więcej ludzi bo były braki kadrowe to w drugiej połowie nie byłoby wam tak łatwo. oczywiście wygraliście zdecydowanie ale zimny prysznic na was źle zadzaiałaś przez 40 minut

autor: ~kawa 2012-06-14 20:19:36

avatar Prawda jest taka, że gdyby młodzież sobowska i reszta do dyspozycji była tak mocna jak ją opisujesz, to dziś nie leciałaby z hukiem z ligi. Po prostu chwilę się chłopaki z Mokrzyszowa pobawili jak na sparingu, bo z kim jak nie z Sobowem popróbować pewne warianty? a w II połowie wzięli się do roboty ;o

autor: ~anonim 2012-06-15 17:14:26

avatar A ZA ROK ZNOWU DERBY W OKREGOWCE TYLKO ROLE SIE ODWRUCA .A TE WASZE ASY JUZ POKAZALY JAK BRAKNIE KASY W KLUBIE GRAJAC W SOBOWIE

autor: ~respectus 2012-06-16 12:20:11

avatar Jakie warianty człowieku (kawa) nikt tu nie napisał ani jednego zdania że zespół Iskry może się równać z kimś wyżej niż środek tabeli, co za ćwiczenie wariantów? W przedostatnim meczu sezonu gdzie ważą się losy awansu? :) pomyśl trochę, to nie boli ;) pozdrawiam.

autor: ~anonim 2012-06-16 14:57:30

avatar PARI to zabardzo wygladu na pana to chyba niema.