Aktualności

Porażka w Pysznicy

• autor: OKS_Meksyk, 2011-08-19 20:30

Olimpia Pysznica 3:0 OKS Mokrzyszów

Wynik nie do końca oddaje to co się działo na boisku. Przez pierwsze 30-35 minut zdecydowanie przeważali gospodarze, pod koniec pierwszej połowy, kiedy to gra się wyrównała bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobyła Olimpia.

W drugiej części meczu gra toczyła się głównie w środku boiska, jednak gdy Mokrzyszowianie stwarzali sobie sytuacje i ich nie wykorzystywali groźne kontry wyprowadzali gospodarze jedną z nich bramką zakończył Zając, a po faulu Wolaka w 80 minucie wynik na 3:0 ustalił z rzutu karnego Sobiło.

Sędzia główny: grzegorz wilk

Asystenci: Marek Strzelczyk, Wojciech Ciołek

• Komentarzy [26]
  • czytano: [1698]

autor: bwin_tbg 2011-08-21 02:59:10

Profil bwin_tbg w Futbolowo Kijak ma ciekawą i dobrą drużynę w Pysznicy, wiec już na początku OKS czeka trudny sprawdzian. Myślę jednak, że to będzie mecz dwóch godnych siebie rywali i emocji nie zabraknie. Liczę, że jakieś punkt/y z Pysznicy przyjadą do Mokrzyszowa. Obie drużyny powinny w tym sezonie walczyć w Tłokami o najwyższy cel. Powodzenia!

autor: ~anonim 2011-08-21 19:37:16

avatar Szybko Was sprowadzili na ziemie!

autor: ~anonim 2011-08-21 19:46:34

avatar spokojnie tam zawsze bylo ciezko jeszcze jest rewanz u siebie chlopaki dadza rade

autor: ~anonim 2011-08-22 10:57:38

avatar Wolak - Obara, Haliniak, Gusciora, Kulczycki - Prarat, Soltykiewicz, Wojnar - Uznanski, Rodzen, Paruch bynajmniej tak mi sie wydaje

autor: ~JA 2011-08-22 13:02:15

avatar tO CHYBA NIEZLI GRACZE, POWINNI PODOŁAĆ PYSZNICY. DLACZEGO TAK SIĘ NIE STAŁO?

autor: ~anonim 2011-08-22 16:22:38

avatar Dwa mecze a Wojnar twierdzi ze nie ma z kim grac dobra atmosfera jak na poczatek ligi , a co bedzie na koniec sezonu.

autor: ~anonim 2011-08-22 20:18:08

avatar wojnar to zawsze marudzi ale dużo da drużynie jak dużo dawał iskrze nadając polot akcjom, dopiero pod koniec sezonu spuścił z tonu i z formy.

autor: ~anonim 2011-08-22 22:09:37

avatar Zostawcie chłopaka w spokoju,przyszedł do was aby wam pomóc,na pewno on nie jest winny porażkirn

autor: ~anonim 2011-08-22 23:15:27

avatar wgl to skad masz takie info ze powiedzial iz nie ma z kim grac ?

autor: ~anonim 2011-08-23 07:44:58

avatar dajcie mu spokój!!!Wojnar w 20 minucie doznał kontuzji i jakby mu nie zależało to poprosiłby o zmiane i poszedł do szatni a on biegając na jednej nodze wytrzymał do przerwy. Kto był ten widział. Tak zachowuje sie ktoś komu nie zależy!!!!!Trzeba raczej mieć pretensje do zawodników którzy nie przyszli na mecz.

autor: ~JA 2011-08-23 07:46:41

avatar TO TYLKO PLOTKI I POMÓWIENIA. NIE PSUJCIE DOBREJ ATMOSFERY W DRUŻYNIE

autor: ~anonim 2011-08-23 08:30:46

avatar a zebys kur>a wiedzial ze gral na jednej nodze ! Cwany jestes bo piszesz zza ekranu jak Ci sieniepodoba gra druzyny przyjdz na trening powiedz to a nie piszesz na stronie i psujesz atmosfere. Poza tym jak druzyna az tak zle gra to nie chodz na mecze albo kibicuj komu innemu... po drugie takie komentarze to sobie pozostaw po rundzie badz sezonie bo wtedy bedziemy wiedzieli na czym stoi ta druzyna

autor: ~anonim 2011-08-23 08:32:15

avatar jedna jaskolka wiosny nie czyni... Tloki tez byly stawiane za faworytow a tu prosze Cie bardzo ze Zdziarami zremisowali 2:2 .

autor: ~anonim 2011-08-23 09:17:29

avatar NO TAK

autor: ~anonim 2011-08-23 14:43:28

avatar nazwisko sędziego głównego celowo małą literą czy mi się wydaje ?

autor: ~olimpia pysznica 2011-08-23 23:42:46

avatar panowie spokojnie, macie silna druzyne, z ktora kazdy w tej lidze bedzie mial problemy bez wyjatku.zycze wam powodzenia w dalszych meczach.2 kolejki o sile ligowej nic nie mowia, warto poczekac z osądami do ok 10 kolejki.

autor: ~oks mokrzyszów 2011-08-24 09:09:45